Test na zgodność imion.
+ =

Aneta

Daty imienin: 20.II, 13.VI, 16.VI, 17.VII, 26.VII, 9.XII, 25.XII

Pochodzenie i znaczenie: Imię Aneta pochodzi od francuskiego zdrobnienia imienia Anna (Annette) pochodzenia hebrajskiego, od słowa channah (wdzięk, łaska).

Charakterystyka osoby: W poprzednim wcieleniu byłaś zapewne arystokratką, cechuje Cię bowiem dostojeństwo, bardzo dobre maniery, umiejętność zachowania się w wykwintnym towarzystwie. Chętnie uczysz się języków obcych / gwiazdy podpowiadają , że szczególnie francuskiego/ Uwielbiasz ruch i przygodę, chociaż cenisz sobie także wygodne życie. Zbytnia stagnacja i monotonia szybko Cię jednak nużą i nie umiesz wysiedzieć długo w jednym miejscu. Najwięcej kłopotów sprawia Ci podejmowanie decyzji; kierujesz się emocjami i Twoje wybory czasami są nietrafne. Także pod wpływem presji otoczenia podejmujesz mało rozsądne decyzje. Często przeżywasz z tego powodu rozterki i dylematy. Poza tym jesteś osobą pogodną, potrafisz się bawić i bardzo lubisz tańczyć. Z szacunkiem odnosisz się do ludzi starszych. W miłości sprawiasz wrażenie albo bardzo zakochanej, albo zupełnie obojętnej. A w podróż poślubną najchętniej pojechałabyś do Paryża...

W innych językach: fr., niem. - Annette; hol. - Anetta.

Przysłowie: Aneta - urocza kobieta, Wesoła, rozmowna, W miłości cudowna.

Zdrobnienia: Anecia, Anetka, Ania, Anka

Patroni: święte i błogosławione o tym imieniu nie są znane. Ze względu na znaczenie imienia za patronki należy przyjąć Anny: św. Anna, matka Najświętszej, Maryi Panny.

Szczęśliwa liczba: 5

Szczęśliwy kamień: Sodalit

Szczęśliwy kolor: Szary

Znak zodiaku: Waga

Planeta: Wenus

Roślina: Konopie

Zwierzę: Wół

Znane osoby o imieniu Aneta:

Aneta Kręglicka - Miss świata 1990
Anette von Droste-Hulshoff - poetka
Anette Bening - aktorka

 Najnowsze gry online w najlepszej jakości. Tysiące gier flash podzielonych na kategorie.  Zapraszamy... 
 Kontakt | Napisz | O nas | Osiągnięcia | Polityka prywatności | Pomoc | Reklama 

copyright 2001-2018 Wacek